تبلیغات کلیکی تپسل

تبلیغات کلیکی یکی از مدل‌های متداول تبلیغات دیجیتال است که کاربر با کلیک کردن روی آنها به صفحه‌ای دیگر هدایت می‌شود و تبلیغ‌دهنده فقط به ازای هر کلیک هزینه پرداخت می‌کند.

در سال ۲۰۱۴ تبلیغات کلیکی حدودا ۴۵ میلیارد دلار از ۶۶ میلیارد دلار کل درآمدهای گوگل را به خود اختصاص داده است و این مبلغ در سال‌های بعد بیشتر نیز شده است.

تبلیغات بنری تپسل

چرا تبلیغات کلیکی با تپسل

تجربه اجرای موفق

اکانت منیجر اختصاصی

گزارش‌دهی لحظه‌ای از طریق پنل

ارائه گزارش‌های تحلیلی و دقیق

ارائه مشاوره رایگان انتخاب کلیدواژه

روش پرداخت ساده

تبلیغات کلیکی در تپسل

مزایای تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی باعث می‌شود که تعداد زیادی ترافیک مستقیم به وبسایت یا صفحه اپلیکیشن شما هدایت شود. تبلیغ‌دهنده با تعریف تبلیغات کلیکی باید به ازای هر کلیک که بر روی تبلیغات صورت می‌گیرد، به ناشر تبلیغات که تبلیغات را در رسانه خود نمایش می‌دهد، هزینه پرداخت می‌کند. در واقع، مخاطبان تبلیغات کلیکی با کلیک بر تبلیغ در محیط رسانه ناشران به وب‌سایت شما و یا صفحه دانلود اپلیکیشن شما منتقل می‌شوند.

تبلیغات کلیکی در تپسل چگونه انجام می‌شود؟

تبلیغات کلیکی به شما امکان می‌دهد که برند خود را در دید مخاطبان گسترده‌ای قرار دهید.

در تبلیغات کلیکی بازدید از تبلیغات شما رایگان است و شما مبلغی را بابت دیده شدن توسط کاربران پرداخت نمی‌کنید و تنها در صورت کلیک روی تبلیغ به ازای هر کلیک مبلغی را پرداخت می‌کنید. این روش تبلیغ به شما کمک می‌کند حتی بدون پرداخت نیز دیده و شناخته شوید.

روش انجام تبلیغات کلیکی در تپسل

1,500,000,000 نمایش در روز

تبلیغات کلیکی با تپسل

متخصصان ما از ابتدا تا انتهای ساخت و بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغاتی در کنار شما هستند تا شما بتوانید نتیجه مطلوب خود را به‌دست آورید و تجربه خوبی از اجرای تبلیغات در گوگل داشته باشید. اگر به دنبال افزایش ترافیک وب‌سایت خود، جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش از طریق تبلیغات کلیکی در مدت زمان کم، هستید؛ استفاده از این خدمات بهترین گزینه برای شما است. با تبلیغات کلیکی تپسل ، می‌توانید تبلیغات خود را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهید و سریع‌تر به اهداف خود برسید.

در تپسل اکانت منیجر اختصاصی شما از ابتدا تا انتهای کمپین با گزارش‌های دوره‌ای با شما در ارتباط خواهد بود تا بتوانید نتیجه مطلوب را از کمپین خود دریافت کنید.